Hurriyet Bizimle’de Prof. Dr. Reha Yavuzer ile kucuk dokunuslar ve genç kalmanin sirları

Fulya Soybaş’ın moderatörlüğünde hazırlanan ‘Hürriyet Bizimle’ Youtube programında Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Reha Yavuzer estetik dünyasındaki son trendleri konuştu.

Fulya Soybaş bu haftaki programında özellikle meme cerrahisi alanında Türkiye’de olduğu gibi dünyada da adından söz ettiren Prof. Dr. Reha Yavuzer ile en çok tercih edilen estetik operasyonları, estetik dünyasındaki dikkat edilmesi gerekenleri ve son yıllarda en çok tercih edilen işlemleri anlattı.

Güzellik algısı ve tanımı son 10 yıldır değişime uğradığını aktaran Yavuzer programda izleyenleri; “Ameliyatlara kıyasla ameliyatsız uygulamalarda artık çok fazla. Talebin yüksek hızla artması hekim/hekim dışı bireyler ile ürünler de kontrolsüz artış getirdi. Sahte ve kalitesiz ürünler piyasada her yerde. Size kullanılan malzeme ‘Gerçek mi?’ sorgulayın” diyerek uyardı.

Yaklaşan yaz dönemi için de önerilerde bulunan Yavuzer; “Cildin iyi temizlenmesi, iyi nemlendirilmesi ve güneşten korunması şart. Profesyonel cilt bakımları sağlıklı cilt için çok önemli” şeklinde konuştu.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.