Hülya Koçyiğit “Film Gibi Hayatlar” ile ekrana geliyor

Türk Sineması’nın efsane ismi Hülya Koçyiğit’in TRT2’de sunacağı, hem Yeşilçam’dan hem de günümüz Türk sinemasından oyuncular, yönetmenler, yapımcılarla sinema söyleşileri yapacağı “Film Gibi Hayatlar” başlıyor. Her Pazar saat 11:30’da izleyicileriyle buluşacak olan programın ilk konuğu sinema dünyasına adını altın harflerle yazdıran Türker İnanoğlu oldu.

“Bay Sinema” lakabıyla Türk Sineması’na yön veren isimlerin başında gelen Türker İnanoğlu’yla dünden bugüne sinemamızı konuşan Hülya Koçyiğit, İnanoğlu’nun hayatına dair bilinmeyenleri de TRT2 ekranında seyircisiyle buluşturacak.

Temelinde hatıralar, anekdotlar ve yaşanmış ilginç hikayelerin yer alacağı “Film Gibi Hayatlar” ın müjdesini de Hülya Koçyiğit sosyal medya hesabından sevenleriyle paylaştı. Efsane ismin “Kültür, Sanat kanalı TRT2 bugün yayın hayatına başladı. Yolu açık olsun. Ben de bu özel kanalda sinema söyleşileri yapacağım “Film Gibi Hayatlar” adlı program ile sizlerle buluşacağım.“ paylaşımı binlerce beğeni ve yorum aldı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.