gazetemag tv

Hülya Avşar, konuşmadığı Tarkan’la ilgili soruya tepki gösterdi

Hülya Avşar, geçtiğimiz akşam katıldığı bir davetten çıkarken muhabirlerin sorularını cevapladı. Avşar, konuşmadığı Tarkan’la ilgili olan soruya ise tepki gösterdi.

Hülya Avşar, önceki akşam katıldığı davet sonrası muhabirlerin sorularını yanıtladı. Muhabirlere ”Her fotoğrafımın altına ‘gençlere taş çıkartıyor’ diye yazıyorsunuz. Ama siz de haklısınız, bu doğru! Taş çıkartırım” dedi.

SESSİZ KALDI

2019’dan beklentilerini ”Sağlık, huzur olsun, aşk gelsin” diye özetleyen Hülya Avşar ”Küs olduğunuz biri var mı?” sorusu karşısında bir an sessiz kaldı.

Hülya Avşar’a muhabirler ”Yıllar önce küstüğünüz Tarkan baba oldu. Aradınız mı?” diye sordu. Avşar ”O konuyu hiç açmayın. Tekrar gündem olmasın” dedi. Hülya Avşar’a “Vasiyetiniz var mı?” diye soruldu. Soru karşısında şaşıran Avşar Kızı, “Her şeyim tabii ki kızım Zehra’nın” dedi.

NELER OLMUŞTU?

Hülya Avşar 2011’de, Kral TV Müzik Ödülleri’nde Tarkan’a ‘En İyi Erkek Sanatçı’ ödülünü vermek üzere sahneye çıkmıştı. Tarkan kuliste olduğu halde ödülü almaya gelmemişti.

Buna bozulan Avşar ”Hata bende, o saygısıza değer verdim. Niye bu kadar havaya giriyor. Birileri ona haddini bildirmeli. Eşek herif, bir metrelik adam, dangalak” sözleriyle ipleri koparmıştı. Ocak 2017’de zeytin dalı uzatsa da iki yıldızın arası bir daha hiç düzelmedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.