Hülya Avşar, kendi hayatını anlatacağı filminin çekimlerine start verdi

Otobiyografik türdeki yapımda Avşar kızı, hem oynayacak hem yönetecek hem de senaryosunu yazacak.

Hayatını anlatan kitap yazmak yerine filmini çekeceğini söyleyen Hülya Avşar, bu projesi için aldı kamerasını eline ve çekimlere başladı!

El kamerası kullanacak

‘Muhteşem Yüzyıl- Kösem’ dizisine veda ettikten sonra set çalışmalarına ara vermek istemeyen Avşar, kendi otobiyografik filmi için çok fazla beklemeden kollarını sıvadı. Kendi hayatını anlatacağı alternatif sinema filminin çekimlerine start veren Avşar kızı, çekimlerde sadece bir el kamerası kullanacak. Projede hem senarist, hem oyuncu hem de yönetmen olacak olan ünlü oyuncu, çektiği filmde yaşadıklarını tamamen farklı ve felsefik bir bakış açısıyla yorumlayacak.

Oldukça heyecanlı

Proje, kişilerden bağımsız olarak yaşanılan olaylar üzerine yoğunlaşacak. Çekimlerinin 2017 sonunda bitirilmesi beklenen çalışma için konuşan Hülya Avşar, “Kendimle baş başa kalacağım, bir çalışma olacak. Bunun için çok heyecanlıyım” ifadelerini kullandı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.