Hülya Avşar, ekranlara geri dönme kararı aldı

Hülya Avşar, uzun bir süre uzak kaldığı ekranlara geri dönme kararı aldı. Sansürsüz ve özgürce konuşabileceği için dijitali tercih ettiğini söyleyen Avşar kızı, YouTube programı yapacak.

Son olarak 2018 yılında Star Tv ekranlarında ‘Bir Hülya Avşar Sohbeti’ adında bir program yapıp ardından uzun bir süre ekranlarda yer almayan Hülya Avşar’ın dönüşü, sansürsüz olacak. Hayranlarının merakla beklediği müjdeyi Avşar kızı verdi.

Avşar, daha özgür ve sansürsüz olduğu için dijitali tercih ettiğini söylerken programının mart ayının sonuna doğru YouTube’da yayımlanacağını söyledi.

Birbirinden farklı konukların yer alacağı projenin çekimlerini bu hafta yapılacak. Programın ana teması ‘sansürsüz ve özgürce’ konuşmak olacak.

 

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.