YouTube / gazetemag tv

Hülya Avşar: Aşkı çok kapalı yaşıyorum

‘Hayatımın filmi’dediği ‘Selfi’ için hızlı şekilde kilo veren Hülya Avşar gişede hüsran yaşamıştı. Morali bozulup kendini yemeğe veren Avşar Kızı, 5 ayda bu hale geldi.

Ünlü oyuncu Hülya Avşar’ın sadece bir el kamerasıyla çektiği, yapımcılığını, yönetmenliğini, senaristliğini kendi yaptığı otobiyografik filmi Selfi 27 Nisan’da vizyona girmişti.

BİN 302 KİŞİ İZLEMİŞTİ

Film için spor ve diyetle hızlı şekilde kilo veren Avşar Kızı o günlerde ince vücudunu göstermek için sosyal medyada bikinili videolar paylaşıyordu. Film vizyona girdikten sonra ilk üç günde sadece bin 302 kişi tarafından izlenmişti. Sosyal medyada alay konusu olan bu izlenme sayısı belli ki Avşar Kızı’nın da moralini bozmuş olacak ki hızlı şekilde kilo almış.

AŞKI KAPALI YAŞIYOR

Önceki gün Hülya Avşar Cup Tenis Turnuvası’nın 18. ödül törenini gerçekleştiren Avşar Kızı kilolarını gizlemek için yağmurluğunu üzerinden çıkarmadı. ‘Yeni bir aşk var mı?’ sorusu üzerine uzun süre düşünen Hülya Avşar, ‘Buna cevap vermek istemiyorum çünkü aşkı çok kapalı yaşıyorum’ dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.