Hira ve Effie’den “Kumpas”

Hira ve Effie’nin uzun zamandır üzerinde çalıştıkları; söz&müzik kendilerine, altyapısı Effie’ye ait olan tekli ‘Kumpas’ Garaj Müzik etiketiyle dinleyicileriyle buluşuyor.

Kumpas, pandeminin en yoğun hissedildiği karantina günlerinde ev ortamında kaydedildi. Üstelik Effie’nin ilk yayınlanan şarkısı olacak bu şarkı, Hira ve Effie’nin arkadaş ortamlarında dinlenirken çok beğenildi ve genç sanatçılar yayınlama kararı aldı. Bünyamin Ermiş yönetmenliğinde dikkat çekici mesajlar veren vintage temalı bir klip çekildi.

21 Mayıs’ta tüm dijital platformlarda dinleyiciyle buluşacak “Kumpas”ın video klibi de Hira Youtube kanalında yayında olacak. / Bugün tüm dijital platformlarda dinleyiciyle buluşan “Kumpas”ın video klibi de Hira Youtube kanalında yayında.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.