Hilal Altınbilek ‘Bir Zamanlar Çukurova’ dizisini anlattı

ATV ekranında 3 sezondur, Perşembe gecelerinni zirvesinde yer alan yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’da ‘Züleyha Yaman’ karakterine hayat veren Hilal Altınbilek, DİZİ TV’ye karakterinin 3 yıllık macerasını anlattı.

Züleyha’ya baktığında “Hayatta insanın başına her şey gelebilir” diyen, Altınbilek, bazı sahneleri okurken yutkunduğunu, altından nasıl kalkacağını düşündüğünü söyledi.

blank

ZÜLEYHA’NIN YILMAZ’I KAYBETTİĞİ SAHNEDEN ÇOK ETKİLENDİM!

Hikayenin başında, İstanbul’da bir terzi çırağı olan Züleyha ve otomobil tamirhanesinde çalışan Yılmaz, evlenmek için para biriktirirken, başlarına gelenler onları Adana’da şehrin ileri gelenleri arasına dahil etti.

Adeta tüm coğrafyaya karşı aşklarını koruyan ve birlikte bir hayat için çırpınan Züleyha ve Yılmaz tam hayallerine kavuştuklarında bir trafik kazası onları birbirlerinden ayırdı! Yılmaz karakterinin hayata veda ettiği anlar, Hilal Altınbilek’in 3. sezonda en çok etkilenerek oynadığı sahneler oldu.

blank

Hilal Altınbilek, Pazar Saat 11:30’da ekrana gelecek özel röportajında ayrıca, 3 sezondur göz kamaştıran 70’li yıllar kostümlerine dair de hem beğendiklerini hem karakterini en çok etkileyenlerini anlatacak.

Hilal Altınbilek’li DİZİ TV, Pazar 11:30‘da ATV’de…

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.