‘HİÇ’in ilk tanıtımı seyirciyle buluştu

Türkiye’nin lider yerli online video platformu BluTV, geçtiğimiz günlerde yeni projesi ‘HİÇ’i duyurmuştu. Merakla beklenen ‘HİÇ’in ilk tanıtımı seyirciyle buluşurken dizinin yayın tarihi de belli oldu. ‘HİÇ’ 19 Şubat Cuma akşamı BluTV’de başlıyor.

Özel yapımlarıyla ses getiren BluTV, 19 Şubat’ta yeni gençlik dizisi ‘HİÇ’i kullanıcıları ile buluşturacak. Doğanay, Uzun Makarna, Semih Varol ve Sera gibi ilgiyle takip edilen TikTok fenomenlerini bir araya getirmesiyle dikkat çeken ‘HİÇ’in çok konuşulacak ilk tanıtımı yayınlandı.

Kibir, açgözlülük, öfke, kıskançlık, şehvet, tembellik ve oburluğun oluşturduğu 7 ölümcül günahın her bir karakter tarafından temsil edildiği ‘HİÇ’te, farklı sosyo-ekonomik gruplardan gelerek bir üniversitenin çatısı altında buluşan bir grup gencin hayat mücadelesi ele alınıyor. Dizide, talihsiz bir olayın daha sonra önüne geçilemeyecek bir organizasyonun doğuşuna sebep olması anlatılırken, sosyal medyanın günümüz dünyasına olan büyük etkisi de gözler önüne seriliyor.

Merkezine gençlerin deneyimlediği sınıf ayrımını ve yaşam mücadelesini alan ‘HİÇ’ kurulan sert dünyası ve gerçekçi karakterleri ile 19 Şubat Cuma akşamı sadece BluTV’de!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.