Hesapta Aşk’a görkemli gala

Yılın merakla beklenen gençlik filmi ‘Hesapta Aşk’ın galası 8 Şubat Pazartesi günü Kanyon Cinemaximum Sinemaları’nda gerçekleşti. Yapımcılığını DEPOfilm ve İmaj’ın üstlendiği, senaryosunu Zafer Külünk’ün yazdığı, yönetmenliğini Gönenç Uyanık’ın yaptığı ‘Hesapta Aşk’ın görücüye ilk kez çıktığı geceye ilgi büyüktü!

GENÇ JENERASYON GALADA BULUŞTU!

Galaya gelenler arasında; İzzet Altınmeşe, Zafer Algöz, Burcu Esmersoy, Nil Karaibrahimgil ve Serdar Erener, İbrahim Büykak ve Eser Yenenler, Nilay Deniz, Cem Davran ve oğulları Ali ve Hürcan, Ümit Erdim, Furkan Andıç, Demet Özdemir, Ferhan Şensoy ve Derya Baykal, Fırat Çelik, Güntaç Özdemir, Hazar Ergüçlü, Leyla Tanlar ve Alina Boz, Metin Akdülger, Sevcan Yaşar vardı…

Galaya, başta yönetmen Gönenç Uyanık olmak üzere, filmin senaristi Zafer Külünk ve filmin oyuncuları Meriç Aral, Derya Şensoy, Burak Tozkoparan, Fırat Altunmeşe, Kutay Kalabalık, Burhan Öcal, Özlem Çakar, Mustafa Kalabalık ve Yasin Çam katıldı…

“SİNEMAYA DEV BİR HİZMET YAPTIK”

Film gösteriminden önce kırmızı halı seramonisinde basınla bir araya gelen film ekibi eğlenceli bir sohbet gerçekleştirdi. Sözü ilk alan Derya Şensoy: “Sinemalarda kışın ortasında bir yaz filmi getirerek dev bir hizmet yapıyoruz aslında. Yazın sıcağıyla bizim enerjimiz birleşti” dedi.

Ardından yönetmen Gönenç Uyanık: “Sıcak, tatlı bir yaz ve gençlik filmi yapmak istedik. Umarım bu soğuk kış günlerinden içinizi ısıtabiliriz bu filmimizle. Hepimiz çok heyecanlıyız. Umarım beğenirsiniz” cümlelerini kurdu.

“MESAJINA BAĞLI”

Filmin sosyal medyada alevelnen aşkına atıfta bulunan bir basın mensubu, oyuncu Meriç Aral’a “Sosyal medyadan size bir mesaj gelse, bu mesaj bir aşkı filizlendirebilir mi?” diye sordu. Güzel oyuncu ise bu soruyu “Mesajına bağlı” diyerek esprili bir dille yanıtladı.

Mikrofonu alan Burak Tozkoparan ise “Şu an konuşmak çok zor. Tüm ekibe çok teşekkür ediyorum. Hep beraber harika bir iş çıkardığımıza inanıyorum” dedi.

DERYA ŞENSOY’DAN FIRAT ALTUNMEŞE’YE DESTEK!

Fırat Altunmeşe de çok heyecanlı olduğunu belirtince, Derya Şensoy rol arkadaşına destek olarak “Ben senin arkandayım, benim söylediklerimi tekrar et” deyince kahkahalar havada uçuştu. Heyecanı yatışan Altunmeşe: “Çoğumuz bir şekilde bu işlerin içinde olsak da çoğumuzun ilk sinema filmi, o yüzden çok mutluyum. Hepimiz için hayırlı olsun” dedi.

“FİLMİN SÜRPRİZİ KUTAY KALABALIK!”

Sıra, filmin en genç oyuncusu Kutay Kalabalık’a gelince tüm oyuncular kendisini alkışladı. Filmin yönetmeni Gönenç Uyanık, Kutay Kalabalık’ı nasıl keşfettiklerini şu cümlelerle anlattı: “Filmimizin sürprizi kendisi. Kendisini Vine adlı uygulamadan bulduk. İnternette oyuncu araştırmaları yaparken, onun çektiği 6 saniyelik videolar çok hoşumuza gitti. Kendisi de sağolsun kabul etti ve inanılmaz bir performans sergiledi”.

Sözü alan Vine fenomeni Kutay Kalabalık “Benim ilk deneyimim, çok şanslı hissediyorum kendimi. Zaten kendimle de gurur duyuyorum” deyince tüm ekip kahkahalara boğuldu ve ekledi; “Biz de seninle gurur duyuyoruz”.

hesapta ask1

“GENÇLERLE BİR ARADA OLMAK BENİM İÇİN ÇOK HEYECAN VERİCİ OLDU”

Filmde gizemli bir iş adamını canlandıran Burhan Öcal: “Çok heyecan verici bir proje oldu benim için gençlerle bir arada olmak, onlara oyun vermek” dedi.

Salonları dolduran davetliler film bitiminde ‘Hesapta Aşk’ı dakikalarca alkışladı! Film, gerek eğlenceli ve macera dolu sahneleriyle gerekse müzikleriyle çok beğenildi!

Sosyal medyada tanıştığı sevgilisini görmek için annesinden habersiz Ankara’dan İstanbul’a gitmeyi planlayan Ezgi (Meriç Aral) ve en yakın arkadaşı Didem (Derya Şensoy)’in başından geçen macerayı anlatan filmde, sosyal medya kullanıcısı anneler ve onların nasıl bir teknolojik takipte olduğu da anlatılıyor…

Senaryosu Zafer Külünk’e ait olan, yönetmen koltuğunda ise Gönenç Uyanık’ın oturduğu, DEPOfilm ve İmaj yapımı ‘Hesapta Aşk’ 12 Şubat Cuma vizyonda!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.