Hereke Sahil Parkındaki basketbol sahasında sona doğru

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi kentin geneline spor alanları kazandırmaya devam ediyor. Hereke Sahilinde yapılan basketbol sahası son aşamaya geldi.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Hereke Sahil Parkında özellikle gençlerin ihtiyaç duyduğu alanda spor yapma imkanı veriyor. Büyükşehir, spor yapılabilecek sahaları ilimizin her noktasına kadar ulaştırıyor. Körfez ilçeye bağlı Hereke Sahil Parkında 14×24 ebadındaki basketbol sahası ve üçlü potalı basket sahası da parktaki sportif aktiviteleri zenginleştirecek. Yapımı devam eden basketbol sahası bölgenin gençlerini ve aileleri mutlu edecek.

ZEMİN BOYAMA İŞLEMİ

Sahil Parkı’nda basketbol sahasının yapımı tamamlanmak üzere. Temel betonu atılan futbol sahasının zemin düzenlemesi yapıldı. 16x 24 metre boyutundaki basketbol sahasının 4 metre yüksekliğinde çelik kontrüksüyon çerçevesi yapılıp demir montajı bitirildi. Beton üstüne asfalt kaplama zemini yapıldı. Sahanın etrafına 40 metre yürüyüş yolu ve sahanın etrafına 1000 m² çim serimi gerçekleştirildi. Son olarak da basketbol sahasının zemin boyama işlemleri yapılacak.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.