Hercai’nin Reyyan’ı Ebru Şahin’den rol arkadaşı Akın Akınözü yorumu

Geçtiğimiz günlerde bir ödül törenine katılan Ebru Şahin, ödülünü almadan önce basının karşısına geçti.

Güzel oyuncu Ebru Şahin gelen bir soru üzerine partneri Akın Akınözü için, “Partner olarak çok yakıştırdı insanlar. Biz de o aşkı, samimi duyguları insanlara geçirebiliyorsak bu bizi motive eder” ifadelerini kullandı.

Hercai’nin Reyyan’ı Ebru Şahin dün akşam “Lider Marka Ödülleri” törenine katıldı. Güzel oyuncu gecede “En İyi Kadın Oyuncu” ödülünün sahibi oldu. Tören öncesi magazin muhabirlerinin sorularını yanıtlayan Şahin’e rol arkadaşı Akın Akınözü soruldu.

blank
Ebru Şahin – Akın Akınözü

Gelen soru üzerine Ebru Şahin, Akın Akınözü için, “Partner olarak çok yakıştırdı insanlar. Biz de o aşkı, samimi duyguları insanlara geçirebiliyorsak bu bizi motive eder. Miran ve Reyyan’ın güzel bir uyumu var. Çektiğim dizide yaşandığını bildiğim ve çok fazla mesaj aldığım hikayelerden bahsediyoruz. Bir kadın olarak bunların sesi, kalbi, dili, görünümü olabilmek çok değerli. Her kadın kendinden ve etrafından korkmadan kendi içindekileri açığa çıkarmasını ve kendi ışığını görmesini diliyorum” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.