‘Hercai’ yine nefeslerin tutulacağı yeni bölümüyle geliyor

Şadoğlu ve Aslanbey konakları diken üstünde! Reyyan ve Miran’ın nehre atlayıp gözden kayboldukları haberi tüm Mardin’i sarstı!

Şimdi herkes Miran ve Reyyan’ın ölüp ölmediğini merak ediyor. Kızı Reyyan’ın ölmüş olabileceğini asla kabul etmek istemeyen Hazar, onu bulmaya kararlı!

Gözünü kırpmadan Reyyan’ın arkasından nehre atlayan Miran ise Reyyan’ı kurtarmayı başarıyor. Şimdi sırada ikisinin birlikte kalabileceği, gözlerden uzak ve güvenli bir yer bulmak var.

 

blank

Herkesin öldüklerini düşünmelerine izin vererek zaman kazanmaya çalışan Miran’ın tek derdi Reyyan’ı korumak. Ama bilmediği bir şey var; Reyyan yaşadığı onca felakettken sonra ne aynı evde kalmak ne de Miran’ın yüzünü görmek istemiyor.

İki aşık mı iki düşman mı olduklarını belirleyecek seçimi Reyyan yapıyor! Ve Miran’a doğrulttuğu tetiği çekiyor!

‘Hercai’ yine nefeslerin tutulacağı yeni bölümüyle Cuma günü 20:00’de atv’ de!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.