“Hemen Döneriz” filminin afişi yayınlandı!

Yapımcılığını Gökhan Mumcu’ nun, yönetmenliğini Haydar Işık’ ın yaptığı “HEMEN DÖNERİZ” filminin afişi görücüye çıktı.

VegaFilm Production, Bekir Aydınoğlu ve 11K Film’in ortak yapım projesi olan filmin başrollerini Kadir Polatcı, Buse İskenderoğlu, Murat Genç, Burak Satıbol, Amir Zakaria, Ayhan Taş ve Gökhan Mumcu paylaştı. Beklentileri farklı olan dört arkadaşın başından geçen tesadüfi olayların trajikomik bir hal almasının anlatıldığı filmde, hayatta bazen şansı fazla zorlamamak gerektiği esprili bir dille izleyiciye aktarılıyor.

blank

Filmin güçlü oyuncu kadrosunda Esin Civangil, Kıvanç Baran Arslan, Enver Akbaş, Fulya Şirin, Halil İbrahim Ceyhan, Ayberk Yılmaz, Hüseyin Elmalıpınar,Ahmet Dursun, Seda Alpat, Yavuz Ketenci, Muzaffer Saygın Üngör, Umur Yiğit Vanlı, Orhan Öztokat, İbrahim Aratman,Mustafa Ayhan, Fatma Demir, Pekcan Türkeş, Caner Ural, Enver Öztürk ve Açelya Elmas bulunuyor. Hemen Döneriz Filmi 29 Kasım’da Vizyonda

Hemen Döneriz filminin başlangıç hikayesi Barcelona’da geçmektedir. İstanbul, Enez ve Keşan çekimleri tamalanan filmin Barcelona çekimleri 13 Eylül’de başlayacaktır.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.