gazetemag tv

Hazar Ergüçlü uzun saçlarını rolü için kısacık kestirdi

‘Analar ve Anneler’ dizisinin reytinge kurban gitmesinden sonra uzun bir süre kamera karşısından uzak duran Hazar Ergüçlü, yeni sinema filmiyle bu özleme son veriyor. Yeni bir dizide başrol oyuncu olarak yer almaya hazırlanan Ergüçlü, bu sezon beyazperdeye de ‘merhaba’ demeye hazırlanıyor. ‘Kar’ adlı filmle sinemaseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanan güzel oyuncu, yeni projesi için de büyük bir değişikliğe gitti. Ergüçlü, görmeye alışkın olduğumuz uzun saçlarını kısacık kestirdi. Bu hareketiyle oyunculuk alanında yapmayacağı şeyin olmadığını gözler önüne seren ünlü ismin yeni imajının görüntüsü ise filmin afişinde ortaya çıktı. Oyuncunun bu radikal değişimi ise sevenlerini şaşkına çevirdi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.