Hazal Kaya’nın LGBTi açıklaması gündem oldu

Oyuncu Hazal Kaya, katıldığı bir Instagram canlı yayınında sorulan LGBTi sorusuna verdiği cevapla gündem oldu.

Oyuncu Hazal Kaya’nın katıldığı bir canlı yayında kendisine yöneltilen bir LGBTİ+ sorusuna verdiği yanıt sosyal medyada gündem oldu.

Kaya’ya katıldığı bir canlı yayında bir izleyici tarafından, “Çocuğun LGBTİ+ olsa ilk tepkin ne olurdu?” sorusu yöneltildi. Kaya, bu soruya karşılık, “Bir tepkim olmazdı. Beni ilgilendirmez çünkü” dedi.

Kaya, şöyle devam etti: Benim ne tepkim olabilir, o benden başka birisi. Çocuklarımızla ilgili bunu anlamak zorundayız. O benden başka bir birey, ben değilim o. Onu yönlendirmek haddim değil. Ben ona ancak yol arkadaşlığı yapabilirim. Bir ihtiyacı olursa yanında olabilirim. Yani hiçbir tepkim olmazdı, çünkü haddim değil buna bir tepki vermek.”

Sosyal medyada gündem olan yayının ilgili bölümü şöyle:

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.