Hazal Kaya ve Onur Tuna ‘Benden Ne Olur?’ ile sinemalarda seyirciyle buluşacak

Yapımını Med Yapım, CJ ENM, Ay Yapım’ın üstlendiği, yönetmeliğini Murat Şenöy’ün yaptığı, Aslı T. Kızmaz’ın aynı isimli çok satan kitabından Müge Öztürk’le birlikte sinemaya uyarladığı ‘Benden Ne Olur?’, 14 Ocak’ta sinemalarda seyirciyle buluşacak.

‘Benden Ne Olur?’ için sözlerini Aslı T. Kızmaz’ın yazdığı Cem Belevi’nin seslendirdiği ‘Olaysız Dağılmayalım’ şarkısı klibiyle birlikte seyirci karşısına çıktı. Şarkının klibinde filmden birbirinden renkli sahneler yer alırken, ‘Benden Ne Olur?’da bir rock şarkıcısını canlandıran Cem Belevi’nin filme özel performansına da yer verildi.

Başroldeki Hazal Kaya, Onur Tuna, Enis Arıkan’ın yanı sıra, zengin oyuncu kadrosunda Elçin Afacan, Cem Belevi, Tarık Papuçcuoğlu, Nur Fettahoğlu ve Selin Şekerci’nin de yer aldığı ‘Benden Ne Olur?’ eğlenceli öyküsü ve muhteşem oyuncuları kadar müzikleri ile de adından söz ettirecek.

‘Benden Ne Olur?’ 14 Ocak’ta sinemalarda.

 

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.