Hazal Kaya, sempatik bir paylaşımla bebeğinin cinsiyetini açıkladı!

Ali Atay ile mutlu bir evlilik yapan güzel oyuncu Hazal Kaya, bu kez sempatik bir paylaşımla bebeğinin cinsiyetini açıkladı.

blank
Ali Atay – Hazal Kaya

Genç yıldız Hazal Kaya geçtiğiniz Şubat ayında kendi gibi ünlü bir sanatçı olan Ali Atay’la dünya evine girmişti.

blank

Uzun süre hamilelik haberlerini yalanlayan Hazal Kaya’nın karnın belirginleştiği ilk fotoğraf, bir hayranın hesabından yayınlanmıştı.

blank

Magazin habercilerinden kaçmaktan yorulan güzel oyuncu en sonunda “Onlar bizi çekmeden ben paylaşayım dedim.” diyerek 6. ayında bikinili pozunu kendi hesabından paylaşmıştı.

Sadece instagram’da 4,4milyon takipçi bulunan güzel oyuncunun hayranları kendisinden yeni bir fotoğrafını paylaşmasını istese de bu kez Hazal’dan başka bir sürpriz geldi.

Sevilen oyuncu bu kez hayranları ile bebeğinin cinsiyetini paylaştı.

blank

Hazal şeftali yerken çekilmiş bir fotoğrafını, “Oğlum şeftali seviyo galiba” notu ile paylaştı. Hayranları Hazal’ın bir sonraki adımını merakla beklemeye şimdiden başladı.

Hazal Kaya’dan müjdeli haber!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.