Hazal Kaya, meslektaşlarının aksine doğum sonrası evde oturmayacak

6 aylık hamile olan Hazal Kaya, meslektaşlarının aksine doğum sonrası evde oturmak yerine kariyerine kaldığı yerden devam edecek.

Anne olmak için gün sayan genç oyuncu Hazal Kaya, doğum sonrası setlere ara vermeyi düşünmüyor. En son ‘Bizim Hikaye’ adlı dizide rol alan Kaya, yeni sezon için gelen tekliflere sıcak baktığını söyledi.

Genç oyuncu, bebeğini kucağına aldıktan sonra mesleğiyle arasına mesafe koyan Pelin Karahan, Güzide Duran, Özgü Namal ve Didem Uzel gibi meslektaşlarının aksine setlerde olmak istiyor.

blank

Yakın çevresine ‘çocuk da yaparım kariyer de’ diyen Kaya, gerekirse yeni doğacak oğlu Fikret Ali’yi de setlere götürebileceğini anlatıyor.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.