Hazal Kaya, eşi Ali Atay’a ekstrem spor yasağı koydu

Şimdilerde 6 aylık hamile olan Hazal Kaya, eşi Ali Atay ve yakın arkadaşları Bülent Şakrak-Ceyda Düvenci çifti ile tatile çıktı. Kaya, yamaç paraşütü yapmak isteyen eşine izin vermedi.

5 yıllık beraberliklerini nikah masasına taşıyan Hazal Kaya-Ali Atay çifti, geçtiğimiz aylarda anne-baba olacaklarını duyurmuştu. Bebekleri için gün sayan ikili, Bülent Şakrak-Ceyda Düvenci çifti ile tatile çıktı. Şakrak, tatillerinden kesitleri Youtube hesabından yayınlıyor.

YAMAÇ PARAŞÜTÜ YASAĞI

Şimdilerde 6 aylık hamile olan Hazal Kaya, eşi Ali Atay’a ekstrem spor yasağı koydu. Kaya, yamaç paraşütü yapmak isteyen eşine, “Baba olacaksın, yapma!” dedi.

Hazal Kaya oğlu Fikret Ali için hazırlıklara başladı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.