gazetemag tv

Hayranlarından Alina Boz’a “Kraliçe” yakıştırması

Elimi Bırakma dizisinde Azra karakterine hayat veren ünlü oyuncu Alina Boz, oyunculuk konusunda son yıllarda kendisini bir hayli geliştirdi.

Artık Salı akşamları TRT1 ekranında yayınlanacak olan Elimi Bırakma dizisiyle büyük beğeni toplayan oyuncu, güzelliği ile de hayranlarının kalbini titretiyor.

Instagram hesabından adeta kuğu gibi güzellik pozu veren Alina Boz’un bu etkileyici haline Pınar Deniz ve Dolunay Soysert adeta bayıldı.

Pınar Deniz, mesajında “Bayıldım” ifadesini kullandı. Elimi Bırakma’da Sumru’yu canlandıran rol arkadaşı Dolunay Soysert ise “Kuğusun sen” göndermesi yaptı.

Kısa sürede 80 binin üzerinde beğeni alan paylaşıma yapılan yorumlarda hayranları da Alina Boz için “Kraliçe” yakıştırması yaptı.

blank
Alina Boz
Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.