Hayranları merak etti… Çağatay Ulusoy’u bu hale getiren ne?

Yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy, son haliyle görenleri şaşkına çevirdi. Kilo alan ve imaj değişikliği yapan Ulusoy’un bu görüntüsü akıllara “Yeni proje yolda mı?” sorusunu getirdi.

Hakan: Muhafız’ın yakışıklı oyuncusu Çağatay Ulusoy, yeni imajı ile hayranlarını şaşırttı. Saç sakal uzatan Ulusoy’un bu yeni imajının dizi için mi olduğu merak konusu oldu.

“FARKLI İŞLER OLACAK”

Genç oyuncu ayak üstü “Amerika’ya gideceğim doğru. Görüşmelerim olacak Hakan Muhafız devam ama farklı bir şeyler var söyleyip de sürprizini kaçırmayayım şimdi. Farklı işler olacak, farklı şeyler yapacağız inşallah” magazin muhabirlerine şeklinde açıklamada bulundu.

blank

ARABASI 1 MİLYON TL

Ayrıca oyuncu aldığı 1 milyon 100 bin TL değerinde RS6 Audi arabası ile görüntülendi.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.