Haylaz Sular Niloya’yı Serinletecek Mi?

Türkiye’nin sevilen çizgi film kahramanı Niloya, YouTube kanalında yayınlanan yeni bölümleri ile en yakın arkadaşlarının kalbini fethetmeye devam ediyor. Her hafta farklı bir hikâyenin peşinde olan Niloya ve arkadaşları, 18 Haziran 2022 tarihinde yayınlanacak‘ Haylaz Sular’ bölümü ile ekranlara gelirken, minik dostlarını da keyifli zaman dilimi yaşamaya davet ediyor.

YouTube’da yaklaşık 5 milyon abone sayısı ile 7’den 70’e herkesin büyük beğenisini kazanan ismini mutluluktan alan Niloya, her hafta izleyicileri yeni bir maceraya çıkarmaya devam ediyor. Çizgi kahramanlar, kurbağalarla oyunlarından ısınma taktiklerine, arama kurtarma ekibi çalışmalarından hayvan dostlarıyla eğlencelerine kadar eğitici ve öğretici birçok yeni içeriği her cumartesi günü saat 09.00’ da YouTube kanalında miniklerle buluşturuyor. Niloya ve arkadaşlarının sabırsızlıkla beklenen yeni bölümü ‘Haylaz Sular’ 18 Haziran 2022 tarihinde yayınlanacak.

Sıcağa Aldırmadan Haylaz Suları Yapıyor

Hava o gün çok sıcaktır. Niloya yelpazesini sallamaktadır. Ama yelpazeyi sallarken bile yorulmakta ve terlemektedir. Babasından kendisine yelpaze sallaması için yardım ister. Bahçeyi kazıyan ve bir süredir bir şeylerle meşgul olan babası ara verir ve kızını serinletir. Ama çok işi olduğu için yelpazeyi geri verir. Bu sıcakta babası ne yapıyordur böyle… Güneş o kadar yorucudur ki… Babası hiç aldırmadan çalışmaktadır. Niloya Tospik ile babasını izler. Hasan Amca da yardıma gelince Niloya’nın merakı iyice artar. Babasının peşinden gelen Mete de çok meraklıdır. Ne yapıyorlardır bu sıcakta babalar böyle… Sonunda hazır olduğunu söylerler. Babalar çocuklarını ve hayvanları serinletmek için fıskiyeler yapmışlardır. Suyun altında serinlemeye başlarlar. Keçi ve Tospik de katılır bu gösteriye… Niloya babasına teşekkür eder. O çok iyi bir babadır çünkü çocukları mutlu etmek için sıcağa aldırmadan bu haylaz suları yapmıştır.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.