Hayırsever iş insanı Aydın Ayata, kardeşi Şahin Ayata’dan çok dertli!

Hayırsever iş insanı Aydın Ayata, yaklaşık üç yıldır kardeşi Şahin Ayata'dan çok dert çekti. Hem kendisi hemde ailesi adına açıklamalarda bulunan Ayata kardeşi hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

BU İLİŞKİYE AİLE ONAY VERMEDİ!

2017 yılında iş insanının  kardeşi, Şahin Ayata tanıştığı Moldovya uyruklu  kadın Elena Florea ile ilişki yaşamaya başlamış. İş insanı Ayata ve ailesi bu durum karşısında bu ilişkiye onay vermemiş, Şahin Ayata‘yı bu yasak ilişkiden dolayı aileden dışlamışlar.

BİZ TÜRK ÖRF VE ADETLERİNE BAĞIMLI BİR AİLEYİZ

Aydın Ayata ve 5 kardeşi Şahin Ayata‘ya biz örf adet ve geleneklerimize bağlı bir aileyiz bize yakışanı yap ve Elena Florea ile ayrıl diyerek kardeşlerini ikna etmeye çalışmışlar.

Aydın Ayata
Aydın Ayata

Ayata ailesi yaşanan bu durumdan dolayı toplanıp bir karar almışlar. Aydın Ayata‘ya ait Şahin Ayata‘nın oturduğu ev ve ofisi boşaltmasını istemişler ancak henüz boşaltmamıştır.

Şahin Ayata‘nın bu durum karşısında abisi Aydın Ayata hakkında defalarca hakaret, iftira ve onur zedeleyen haberler yaptırmaya başlayarak medyada Aydın Ayata hakkında bir itibarsızlaştırma operasyonu yapmaya başladı.

 

HER 3 AYDA BİR HABER YAPTIRIYOR

Aydın Ayata kardeşi Şahin Ayata‘nın yaptırdığı bu haberler karşısında “Her 3 ayda bir sosyal medyada, magazin sitelerinde  haber yaptırıyor yakın eş ve dostlarımıza hakkımızda asılsız ve çirkin iftiralarda bulunuyor. Artık yoruldum kardeşim olduğu için ne yapacağımı bilmiyorum” diyerek sitem etti.
Şahin Ayata
Şahin Ayata
Şahin Ayata, ağabeyi Aydın Ayata‘ya şantaj amaçlı fotoğraflar göndererek Savcılığa, Emniyet Müdürlüğü’ne ve Vergi Dairesi Başkanlığı’na defalarca şikayet dilekçeleri verdi. Defalarca asılsız ve mesnetsiz iddialarda bulunarak ağabeyi hakkında itibarsızlaştırmak için elinden geleni yaptı. Bu yetmiyormuş gibi bunun yanısıra can güvenliğinin olmadığını belirtmiştir.

KARDEŞİMİ DEFALARCA AFFETTİM

2019 yılında tatil için Bodrum Turgutreis Bağla Koyu’ndaki Aydın Ayata‘nın ve Şahin Ayata’nın da  arkadaşı ve aile dostları  olan merhum Yılmaz Gündoğan ile Erhan Tunay ailece; Şahin Ayata ile  Elena Florea ‘yı   Bodrum’daki evlerinde  misafir  olarak defalarca ağırlamışlardır.

Ayata kardeşi Şahin Ayata’yı defalarca affettiğini ama yapılan bu son haberin artık çizgiyi aştığını 25 yıllık aile dostumuz  Erhan Tunay hakkında uygunsuz haberler yaptırarak “Dostlarımla ilişkilerimi zedeleyecek kadar terbiyesiz ve saygısızca iftiralarda bulunuyor. Şimdilerde ise şantaj ve tehditlerle  para istiyor. Vermediğimiz takdirde ise asılsız iftiralarına devam edeceğini söylüyor. Evinde kaldığı, yediği içtiği insanlar  hakkında nasıl terbiyesiz haberler yaptırır, artık kesinlikle affetmiyorum” diyerek bu yaşananlara son noktayı koydu. Bundan sonra hakkında çıkacak olumsuz haberler içinde şimdiden uyarısını yaparak bu itibarsızlaştırma haberlerine kimsenin inanmamasını dile getirdi.

 

 

YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler