gazetemag tv

Hayatını kaybeden Erdal Tosun’un evi ziyaretçi akınına uğradı

Geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Erdal Tosun’un evi ziyaretçi akınına uğradı. Taziye ziyaretine, usta oyuncunun ‘Bir Demet Tiyatro’da birlikte rol aldığı arkadaşları Yılmaz Erdoğan ve Demet Akbağ başta olmak üzere birçok sanatçı geldi.

Trafik kazası sonucu yaşamını yitiren Erdal Tosun’un Sarıyer Büyükdere’deki evi ziyaretçi akınına uğradı. Çok sayıda ünlü isim, usta sanatçının ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Başsağlığına gelenler için Erdal Tosun’un evinin bahçesine taziye çadırı kuruldu. Taziye ziyaretine, ünlü oyuncunun ‘Bir Demet Tiyatro’ adlı dizide birlikte rol aldığı arkadaşları Yılmaz Erdoğan ve Demet Akbağ başta olmak üzere birçok sanatçı geldi. Erdal Tosun’un ailesi taziyeleri kabul etti.

Yılmaz Erdoğan, “Hiç konuşacak durumum yok gerçekten. Yarın tören yapacağız. Oarada belki bir şeyler söylerim” dedi.

erdal-tosun-ev

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.