“Hayat Sana Ne Anlatıyor” kitabı elementlerin mucizelerle dolu dünyasının kapılarını aralıyor.

Yazar ve eğitmen Çetin Çetintaş’ın yeni kitabı çıktı! Türkiye’de ilk kez bir Brahmaçarya’nın (münzevi) kaleme aldığı Hayat Sana Ne Anlatıyor adlı kitap, elementlerin mucizelerle dolu büyülü dünyasının kapılarını aralıyor.

İnsan bedeninin, ruhunun ve zihninin işleyişine hayat veren elementlerin yaşadığımız sorunları tanımlamak, anlamak ve çözmek üzerinde de etkisi var mıdır? Elementler nelerdir? Hangi element, nerede, nasıl çalıştığında ne olur ya da ne olmaz? Yaşamı elementler üzerinden okuyabilir miyiz? Elementlerin yaşamdaki etkileri nedir?

Duygulardan reaksiyonlara, bedenden sosyal yaşama, aile ilişkilerine, aşka, sekse ve sağlığa kadar pek çok konuda belirleyici olan elementler hayatı okumaya yarayan alfabenin ta kendisidir.

Yazar ve eğitmen olarak yaptığı çalışmalarla Türkiye’de yoganın büyük ivme kazanmasını sağlayan Çetin Çetintaş’ın yeni kitabı Hayat Sana Ne Anlatıyor ile elementlerin farkında olup onları doğru kullanmayı, böylece tüm yaşamınızı bilinçli bir süreçte kendiniz tasarlamayı öğreneceksiniz.

Çetin Çetintaş’ın yazdığı Hayat Sana Ne Anlatıyor Destek Yayınları’ndan çıktı.

blank

Yazar Hakkında:

Çetin Çetintaş, İstanbul Üniversitesi Biyoloji Bölümü’nü bitirdikten sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi Spor Yönetimi’nde okudu.

Uzun yıllar Uzakdoğu’da pek çok ülkenin manastırlarında yoga ve meditasyon üzerine çalışmalar gerçekleştirdi. Eğitimlerden sonra yogi olarak Brahmaçarya (münzevi) yaşama geçti.

Hindistan’da Sanskrit dilini öğrenerek eski yoga yazıtları üzerinde çalıştı. Yogayla ilgili pek çok eski yazıtı Türkçeye çevirdi.

2016 yılında HANUMAN’I BULMAK adlı ilk kitabını yazdı. 2018 yılında Sanskrit dilinden çevirdiği YOGA SUTRALAR I – BİR YOGİNİN EL KİTABI adlı ikinci kitabı okurla buluştu.

Yazar ve eğitmen olarak yaptığı çalışmalarla Türkiye’de yoganın büyük ivme kazanmasını sağlayan Çetin Çetintaş, 10 yılı aşkın süredir dünya çapında binlerce insanın hayatına dokundu. Yetiştirdiği birbirinden değerli öğrencilerle dünyanın dört bir yanında eğitimler vermeye ve kadim yoga bilgisini dileyen herkese ulaştırmaya devam ediyor.

Türkiye’nin en büyük yoga okulu “YogaKioo Enstitü” beş şehirde yedi şubeyle aktif şekilde çalışıyor. Kırklareli’nde 63 dönüm arazi üzerine kurulmakta olan sekizinci okul ise 2020 yılında açılacak.

YogaKioo Enstitü bünyesinde Serra Sağra ile birlikte kurdukları, Türkiye’nin tek basılı yoga dergisi olan “YogaKioo Dergi”nin genel yayın yönetmenliğini yapan Çetin Çetintaş, Youtube kanalında her hafta düzenli olarak paylaştığı Türkçe yoga içerikleriyle de yoga pratiğini Türkiye’nin her noktasına ulaştırıyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.