Hatay Arsuz’da antrepo yangınına müdahale sürüyor

Hatay’ın Arsuz ilçesinde antrepoda çıkan yangına Hatay Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi ivedilikle müdahale etti. Yangını söndürme çalışmaları sürüyor.

HATAY (İGFA) – Hatay’ın Arsuz ilçesindeki bir antrepoda yangın çıktı.

Hatay Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi, çıkan yangına ivedilikle müdahale etti. Gece saatlerinde meydana gelen yangınla ilgili ihbar sonrası Nardüzü Mahallesi’ndeki antrepoya giden Büyükşehir İtfaiyesi, yangına anında müdahale etmeye başladı.

Çıkış sebebi bilinmeyen yangın kısa sürede büyüdü.

blank

Onlarca yangın söndürme aracı, iş makinesi, su tankerive itfaiye eriyle yangına müdahale eden HBB ekiplerine, AFAD ve Orman İşletme Müdürlüğü ekipleri dedestek verdi.

Günün aydınlanması ile birlikte yangına havadan da müdahale edildi.

Yangının büyümesi ile birliktegökyüzünü dumanlar kapladı.Tüm birimleriyle teyakkuz halinde olan Hatay Büyükşehir Belediyesi Afet ve Acil Durum Koordinasyon Merkezi(AKOM) olay yerindeki güvenlik önlemlerini de arttırdı. Yangını söndürme çalışmaları devam ediyor.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.