Harbiye, Ata Demirer’le hem kahkahaya hem müziğe doydu

Açıkhava’ya gazino geldi, Harbiye Ata Demirer’le hem kahkahaya hem müziğe doydu. Cuma akşamı “BKM Açıkhava’da 2017” kapsamında unutulmayacak bir akşama daha imza atan Ata Demirer ve Taşkın Sabah orkestrası, yaklaşık 3 saat boyunca alkış topladı. Gazino’ya ilgi büyüktü. Saatler öncesinden gişe önünde kuyruklar oluşturan binlerce coşkulu seyirci basamakları bile doldurdu.

‘Ata Demirer Gazinosu’nu 2 sezondur kapalı gişe sahneleyen Ata Demirer, Açıkhava’ya özel yenilediği repertuvarıyla sevenlerine felekten bir gece çaldırdı.

Ata Demirer kendine has üslubuyla bir yandan şakalarıyla seyirciye ardı arkası kesilmeyen kahkahalar attırdı, bir yandan da şarkılarıyla, Açıkhava’ya hoş bir seda getirdi!

Başarılı komedyenin sevilen gösterisi, Türk Sanat Müziği’nden arabeske, Yunan şarkılarından, Balkan müziğine kadar geniş repertuvarıyla bir kez daha gönüllerde taht kurdu.

Demirer’e sahnede Taşkın Sabah yönetiminde Türkiye’nun en ünlü müzisyenlerinden oluşan, Açıkhava’ya özel 30 kişilik bir orkestra ve dansçılar eşlik etti.

Demirer sahnede; ‘Büklüm Büklüm’, ‘Her Şey Bitmiştir Artık’, ‘Caruso’, ‘I Garsona’ , ‘Dos Gaardenias’, ‘Ormancı’, ‘Mecesina Goram’, ‘Son Mektup’ ve ‘Hüzzam Peşrev” şarkıları dahil 24 şarkı seslendirdi.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.