Hapsi istenen Çağla Şıkel’i korku sardı

Sahte fatura kullanıp vergide usulsüzlük yaptığı iddiasıyla 3 ile 5 yıl arasında hapsi istenen Çağla Şıkel, “Çocuklarımın haberi yok. Öğrenmelerini istemiyorum” dedi.

2013 yılında sahte fatura kullanıp vergide usulsüzlük yaptığı iddiasıyla 3 ile 5 yıl arasında hapis cezasıyla karşı karşıya olan manken Çağla Şıkel, Maslak 1453 içerisindeki bir mekanda görüntülendi.

“DAHA FAZLA CÜMLE KURMAMA GEREK YOK”

Muhabirlerin “Hakkınızda vergi kaçırdığınız yönünde haberler var. Doğru mu?” şeklindeki sorusuna Şıkel, “Arkadaşlar daha sonra konuşalım. Gereken açıklamayı avukatım yaptı. Daha fazla cümle kurmama gerek yok. İyi geceler” cevabını verdi.

“ÇOCUKLARIMIN ÖĞRENMESİNİ İSTEMİYORUM”

“Peki oğlunuz Kuzey ve Uzay, hakkınızda çıkan hapis cezası iddialarını öğrendiler mi?” sorusu üzerine ise Şıkel, “Çocuklarımın tabii ki haberi yok. Onların öğrenmesini istemiyorum” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.