“Hani Yapamazdım!” kitabının yazarı Nermin Gül takipçileriyle buluştu

Yaptığı yemekleri Instagram sayfasında paylaşması ile tanınan Nermin Gül, geçtiğimiz gün Bayrampaşa’daki Yenigün Kitabevi’nde düzenlenen imza gününde takipçileriyle buluştu.

Nermin Gül, başarı ve azim konusunda adeta bir rehber niteliği taşıyan “Hani Yapamazdım!” adlı kitabının Yenigün Kitabevi’nde geçtiğimiz gün düzenlenen imza gününde takipçileriyle bir araya geldi.

Nermin Gül
Nermin Gül

2,5 milyon takipçisi bulunan Gül’ün, kendi başarı hikayesini kaleme aldığı kitabının pandemi kurallarına uyularak düzenlenen imza gününe yoğun katılım vardı. Nermin Gül ile hayat hikayesini de paylaşan kadınlar “Hani Yapamazdım!” ın kendilerine ilham kaynağı olduğunu ve Nermin Gül’ü kendilerine rol model kabul ettiklerini dile getirdi. Yoğun ilgiden dolayı duygulanan ve düşüncelerini dile getiren Nermin Gül ise, “Tüm kadınlara ilham olmak benim için oldukça gurur verici. Her kadın kendi ayakları üzerinde durarak hayatta istediği her şeyi gerçekleştirmek için çabalamaya devam etmeli ve inancını asla kaybetmemeli” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.