Hande Yener’in bu mesajı çok konuşulur

Bir internet kullanıcısı tarafından ‘Aldatılıyorsun’ mesajını alan Hande Yener, çılgına döndü. Sanatçı, “Takibi kabul et ya da buradan hemen resmi gönder” diyerek kullanıcıya geri dönüş yaptı. Mayıs ayında erkek arkadaşı Ozan Öğüt’le yollarını ayıran Hande Yener, sosyal medyadan kendisine gelen mesajla adeta çılgına döndü. Bir internet kullanıcısı Yener’e ‘Sevgilin seni aldatıyor. Benden söylemesi. Instagram’da paylaştım fotoğrafı’ mesajını yazdı.

Tipik türk kızı

Notu gören şarkıcı ise sosyal medya hesabından internet kullanıcısına anından takip isteği göndererek “Takibi kabul et ya da buradan hemen resmi gönder” şeklinde yanıt verdi. Öğüt’le yaşadığı ayrılık sonrası gerçekleşen bu mesajların Yener’in Instagram’ından yapıldı. Şarkıcının yazdıkları sosyal medyada konuşuldu.Yener için ‘Tipik Türk kızı’ şeklinde esprili yorumlar yapıldı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.