Hande Yener’e muhteşem doğum günü

Türk Pop Müziği’nin kraliçesi Hande Yener, yeni yaşını önceki gece kendi mekanı olan Sebastian Karaköy’de kutladı. Hande Yener’i doğum günü partisinde yakın arkadaşları ve sevenleri yalnız bırakmadı.

Ünlüler geçidinin yaşandığı partide Yener’i başta yapımcısı Polat Yağcı olmak üzere; Cengiz Kurtoğlu, Büşra Pekin, Yıldız Çağrı Atiksoy, Aylin Coşkun, Hakan Akkaya, Ersay Üner, Mert Ekren, Süreyya Yalçın, Birol Tokat, Mahmut Ziylan, Emre Ertürk, Aynur Aydın, Zeynep Önkaya, Oben Budak, Ömür Sabuncuoğlu, Numberone Grup Müzik Direktörü Mert Hakan,oğlu Çağın Kulaçoğlu gibi ünlü isimler yalnız bırakmadı. Ünlü isimlerin ve sosyetenin akın ettiği davette renkli görüntüler meydana geldi.

Gecenin ilerleyen saatlerinde Arabesk müziğin efsane ismi Cengiz Kurtoğlu ile düet yapan Hande Yener, davetlileri adeta mest etti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.