Hande Yener’den muhteşem açılış

‘Hepsi Hit Vol.2 albümüyle çıktığı anda fark yaratan ünlü sanatçı Hande Yener Bayram’da Ege’nin en büyük beach’ı Çeşme Fun Beach’in içinde bulunan Neo by Hande Yener adını verdiği yeni mekanının büyük açılışı için son hazırlıkları tamamladı.

blank

25 Haziran Bayramın 1. Günü Çeşme Neo by Hande Yener’de konser verecek olan ünlü sanatçının açılışa özel birçok sürpriz hazırladığı belirtildi.

Dekorasyonu ile kendisi ilgilenen Hande Yener Afrika’nın Cape Town şehrinden özel olarak akustik çadır getirtirken egzotik dekorasyonu, doğal mimarisi ve happy hour’larıyla bayramın ilk gününden itibaren sevenleriyle altın kumlarda buluşacak. İki yıl önce Çeşme’de bir mekân açacağı sözünü veren Hande Yener’in Çeşme’de beach açması ile alakalı sözünün eri hande yorumları yapıldı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.