Hande Yener, yeni nesil mücevher olan ThymusSmart’ın marka yüzü oldu

Ünlü pop yıldızı Hande Yener, yeni nesil (giyilebilir teknoloji) mücevher olan ThymusSmart’ın marka yüzü olarak ünlü yönetmen ve fotoğrafçı Selim Akar’ın objektifine poz verdi.

Antalya Side ‘de yapılan çekimlerde, bağışıklık sisteminin merkezi olarak bilinen Timus Bezini uyarmaya yönelik uygulanan Timus Vuruşu’ nu simüle eden kolyenin özel tasarımı dikkat çekti. Bedensel ve ruhsal iyilik halinizi başlatmanız için tasarlanan ThymusSmart’a dokunduğunuzda titreşim veriyor ve göğsünüze masaj yaparak Timüs Vuruşu ‘nu her an yapmanıza olanak sağlıyor.

blank

Araştırmalara göre Timüs Bezi ne kadar düzenli uyarılırsa bağışıklık sistemimiz o kadar güçlü oluyor. Timüs Bezi hem hastalıklardan korunmamıza hem de mutluluk bölgelerinin uyarılarak daha mutlu olmamıza yardımcı oluyor. Yaşam Kaynağı olarak bedensel ve ruhsal iyilik halinizi başlatıyor.

blank

Hande Yener’in sürekli taktığı ve yanından ayırmadığı ThymusSmart’ın fiyatının 1800 TL olduğu öğrenildi.

Timüs Bezi, tıbben bağışıklık sisteminin merkezi olarak kabul edilmektedir. HAYAT BOYU DÜZENLİ uyarıldığı takdirde vücut direncini arttırdığı kanıtlanmıştır.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.