Hande Yener ve Demet Akalın’a etek boyu eleştirisi! Akalın sert çıktı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ünlü sanatçı Hande Yener ve Demet Akalın’ı kabul etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan hazırlayacakları sosyal sorumluluk projesi için destek isteyen ünlü şarkıcılara etek boyu eleştirisi geldi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dolmabahçe Çalışma Ofisinde ünlü sanatçı Hande Yener ve Demet Akalın’ı kabul etti. İletişim Başkanı Fahrettin Altun’un da hazır bulunduğu kabulde sanatçılar çocuk istismarına ve kadına şiddete karşı hazırlayacakları sosyal sorumluluk projesi için Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan destek istedi.

DEMET AKALIN’DAN ELEŞTİRİLERE TEPKİ

Cumhurbaşkanlığı Dolmabahçe Çalışma Ofisi’nde gerçekleşen kabulde Yener ve Akalın’ın etekleri sosyal medyada gündem oldu.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kabul ettiği Demet Akalın ve Hande Yener’in kıyafetlerinin kapalılığı, etek boylarının uzunluğu sosyal medyada çok fazla konuşuldu ve yorum yağdı. Akalın ise gelen eleştirilere daha fazla dayanamayarak şu tepkiyi gösterdi.

blank

“Sulu kar yağıyor İstanbul’da… Mini eteği bu yaştan sonra hayatımda değil sadece sahnede tercih ediyorum. Keşke tebrikler biz ne yapabiliriz deseydiniz! Muhalefet olmanın da bir adabı olmalı bence…”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hande Yener ve Demet Akalın’ı kabul etti

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.