Hande Yener, Ocasso Mobilya’nın yeni marka yüzü oldu!

Türkiye’nin sevilen sanatçısı Hande Yener, Ocasso Mobilya’nın yeni marka yüzü oldu!

Başarılı sanatçı Hande Yener, Ocasso Mobilya ile 1 yıllık reklam anlaşmasına imza attı. Yener, markanın lansman kampanyasının ilk reklam filminde en sevilen hit parçalarından biri olan ‘Kırmızı’yı yeniden yorumlayarak hayranlarına sürpriz yaptı.

‘‘Ocasso Sana Çok Yakışıyor!”

Sözü ve müziği Altan Çetin’e ait olan, bir dönemin dillere pelesenk olan kült şarkısı “Kırmızı”, 2021 yılında Hande Yener ve Ocasso işbirliği ile yeniden canlanıyor.

blank

“Başarılı ve İddialı bir İşbirliği.”

Çekimleri Beykoz Kundura Fabrikası’nda gerçekleşen, Ajans MD’nin iletişim danışmanlığını ve prodüktörlüğünü yaptığı reklam filmi için kamera karşısına geçen Hande Yener; “Eğlenceli bir ekip ile çok keyifli bir çekim gerçekleştirdik. Markanın yaratıcı ve cesur bir dili var, bu konuda tam anlamıyla örtüştüğümüzü düşünüyorum. Başarılı ve iddialı bir işbirliği oldu. Klip tadındaki reklam filmimizin ve yeniden yorumlanan parçamızın herkes tarafından sevileceğinden eminim.’’ dedi. Yener, Ocasso 2021 koleksiyonunun iddialı, dinamik, modern ve şık tarzının da evlere çok yakışacağını dile getirdi.

 

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.