gazetemag tv

Hande Yener, Karaköy’den çekildi

‘Patronluğu sevdim’ diyen Hande Yener, Karaköy’den çekildi. Bodrum’daki Sebastian adlı markasını İstanbul’a taşıyan popçu, eğlence kulübünün tüm haklarını ortağına bıraktı. Bodrum’da ‘Sebastian’ adlı plaj işleterek ticarete atılan ünlü şarkıcı Hande Yener, mekânın İstanbul ayağını Karaköy’e taşımıştı. Patronluğu sevdiğini söyleyerek Karaköy’de eğlence kulübünü faaliyete geçiren Yener, dört ayın sonunda mekânını devretme kararı aldı. Kulübün tam haklarını ortağına bırakarak geri çekilen Hande Yener, gerekçe olarak ta Bodrum’da açmaya hazırlandığı gece kulübünü gösterdi. Yalıkavak’ta beach clup işleten aynı zamanda bu yıl Gümbet’te eğlence kulübü açmaya hazırlanan sanatçı, her iki tarafa da yeterince ilgi gösteremeyeceğini belirterek İstanbul’daki mekânını gözden çıkardı. Yener’in önümüzdeki yıl İstanbul’da yine büyük bir mekânla markası Sebastian’ı tekrar hayata geçirmeyi düşündüğü öğrenildi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.