Hande Yener: Benim için kavga etmenize gerek yok

Türk popunun kraliçesi olarak adlandırılan Hande Yener, “Kuş” isimli yeni single çalışmasını önceki gece Kıbrıs Girne’deki Chamada Club’te gerçekleşirdi.

Dansçıları ile birlikte sahneye “Kuş Kafesi” teması ile birlikte çıktı. Sahne öncesi basın mensupları ile buluşan Hande Yener, tüm islam aleminin bayramını kutladı. Yaklaşık iki ay önce model sevgilisi Ümit Cem Şenol’dan ayrılan popçu bu konu hakkında “Bizim ayrılığımız iki ayı buldu. Ben kendimi sadece işime adadım. Anladım ki ben sadece işime aşıkmışım. Benim 2020 yılında 20. yılım oluyor kariyerimde, şu anda dünya yansa dönüp bakmıyorum çünkü benzersiz bir albüm hazırlıyorum sevenlerime. Bugüne kadar o kadar sunduğum şey var ki, benim adıma yeni bir şeyler sunmak gerçekten zor.” dedi.

blankÖBÜR TARAFTA DİNLENİRİM

Basın mensuplarının “Yaz’da geldi. Albüm ve single çalışmalarında dinlenebildiniz mi? sorusuna “Hayatım öbür tarafta o kadar çok zamanım olacak ki bol bol dinlenirim. Ben zaten çok dinlenmeyi sevmiyorum, o yüzden stüdyoda bir şarkı çıkınca uykunuz kaçıyor hep aklınızda o oluveriyor” cevabını verdi.

blankDEMET İLE DÜET OLABİLİR

BENİM İÇİN KAVGA ETMESİNLER

Demet Akalın ile uzun süre küs olduktan sonra barışan Hande Yener, bugünlerde Sinan Akçıl ve Demet Akalın arasında kaldı. Sinan Akçıl’ın geçtiğimiz günlerde yaptığı bir açıklamada “Hande İle konuşmuyorum” demesi röportaj sırasında hatırlatıldı. Hande Yener ise meslektaşlarına “Benim için kavga etmenize gerek yok” diyerek polemik yaratacak bir söz söyledi. Demet Akalın ile barışma haberleri çıktıktan ve birbirlerini takibe aldıktan sonra hiç yan yana gelmeyen ikilinin bu durumun hatırlatılması üzerine Hande Yener, “İkimizde şu sıralar çok çalışıyoruz ama anlatamam nasıl tatlıyız. Sürekli mesajlarışıyoruz.” derken bir muhabirin “20. yıl albümünüzde düet olur mu?” sorusuna ise “Her şey olabilir, hayat bu” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.