Hande Yener: Ben ne yaşarsam yaşayayım hep müziğe kaçtım

Yeni şarkısı “Bela” ile Hande Yener, Yasemin Şefik’in Best FM’deki programına katıldı. Sevilen şarkıcı müzik hayatının 20.yılına özel olarak çok yakında dinleyicilerle buluşturacağı albümüyle ilgili ilk kez merak edilenleri anlattı.

Mabel Matiz, Kalben, Mete Özgencil ve Berksan’dan aldığı şarkılarla 20.yıl albümünün tam da istediği gibi olduğunu açıklayan Hande Yener; “Her zaman yenilikçi soundlar yapmaya çalıştım. H atta zamanının ötesinde bir çok şarkı söylemişim. Yirminci yıl albümüm apayrı albümünün upgrade’i oldu.”

Zamanında pop müzik öldü…

◦Yasemin Şefik’in “Milenyumda seninle tanıştık ve yirmi yıl nasıl tanımlarsın?” sorusu üzerine Hande Yener “ben ne yaşarsam yaşayayım hep müziğe kaçtım. Müzikle anlattım kendimi. Zamanında pop müzik öldü… dediğimde yenilenmediği için bu yorumu yapmıştım. Tekrardan hep kaçındım. Yine farklı bir albüm yaptım.” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.