Hande Yener, 17 yıl önce tezgahtarlık yaptığı mağazada klip çekti

Hande Yener, 17 yıl önce tezgahtarlık yaptığı mağazada, “Benden Sonra” şarkısına klip çekti.

Hande Yener, 17 yıl önce tezgahtarlık yaptığı ve Hülya Avşar tarafından keşfedilip şarkıcılığa atıldığı mağazada hem klip çekti, hem de özel hayatından meslek hayatına en samimi açıklamalar yaptı.

Yaklaşık 1 yıl boyunca tezgahtar olarak çalıştığı giyim mağazasında ünlü sanatçı Hülya Avşar tarafından keşfedilmesinden, usta sanatçı Sezen Aksu’yla tanışma hikayesine varana kadar yaşadığı en özel anıları özlemle anlattı.

‘KAHVE MOLASINA KAÇARDIM’

Çalıştığı mağazaya ünlü isimlerin alışveriş için geldiğini söyleyen Yener, sık sık mola verip, 4 katlı mağazanın en üst katında bulunan mutfağında kahve içerek hayal kurduğunu söyledi.

Ünlü popçu, “Ünlü biri gelsede beni keşfetse diye düşünüp dururdum. Diğer müşteriler gelince hep yukarı kaçıyordum. O yüzden burada gerçekten kaderimi bekledim ben” dedi.

“HÜLYA AVŞAR’A YANLIZLIK SENFONİSİNİ SÖYLEDİM”

Hande Yener, Hülya Avşar’ın mağazaya gelerek, kaderini değiştiren o konuşmaya yaptığı o anları da şöyle anlattı;

“Yine bir gün kahve içtiğim bir mola anında aşağıdan diğer çalışan arkadaşlarım bana seslendi ‘Hande aşağı gel!’ diye… Ne oldu? dedim, Hülya Avşar burada dediler. N’pim dedim Hülya Avşar buradaysa benim işime yaramayacak ki o şarkıcı mı dedim. ‘Olur mu’ dediler gel aşağı ilgilendi merak etti dediler.

Ben koştur koştur indim aşağı. ‘Hadi bir şarkı söyle bana’ dedi. Yalnızlık Senfonisi’ni söyledim. Hülya Avşar ‘Seni Sezen Aksu’yla tanıştıracağım’ dedi. Önce inanmadım ama Hülya Hanım çıktıktan 10 dakika sonra mağazanın telefonu çaldı. Hülya Avşar’dı arayn ‘Yarın Sezen Aksu seni bekliyor şu numarayı ara’ dedi. Aradım Sezen Aksu’ya bağladılar. Ben o saatten sonra uçtum zaten.”

‘SEZEN AKSU BANA ÇOK DESTEK VERDİ’

Hemen ertesi gün hazırlanıp Sezen Aksu’nun evine gittiğini söyleyen Hande Yener, çok heyecanlandığını sakinleştirici içtiğini ve kalbinin hızla çarptığını söyledi. Sezen Aksu’ya da kendi şarkısı Yalnızlık Senfonisi’ni okuyan ünlü popçu, o günden sonra Minik Serçe’nin vokalisti olduğunu ve daha sonra da kendisine ilk albümü Yalanın Batsın’ı çıkarması için destek verdiğini açıkladı.

‘KIR DÜĞÜNÜ İSTİYORUM’

Kasım 2016 yılında aradığı aşkı Ümit Cem Şenol’da bulan ve ani bir kararla nişanlanan Yener çok mutlu bir ilişki yaşadığını söyledi. Düğününün de ani olabileceğinin altını çizen popçu, “Kır düğünü istiyoruz ama belli olmaz belki yurt dışındayken aniden evlenebiliriz. Ama muhtemelen seneye bahar gibi olur düğün” dedi.

‘BEACH AÇMAK ÖYLE KOLAY DEĞİL’

Bodrum’da, Çeşme’de açtığı mekan ve plajlarla sık sık gündeme gelen Hande Yener, Hadise’nin, sahibi olduğu Bodrum’daki plajından çıkarılmasına da yorum yaptı.

Bu işlerin kolay olmadığını söyleyen Hande Yener, “ Dışarıdan çok kolay görünüyor herkes bu işlere girdi ama zor yanları var. Çünkü kimle ortak olacağını bileceksin, ortağın mutlu mu takip edeceksin. Öbür türlü birisi gelir ve burası benim diyerek seni çıkartır” dedi.

‘YILDIZIMIZ BARIŞMADI’

Kapanan plajda sahnelerin iptal olduğunu öğrenen Hande Yener, “Orada sahneye çıkan Hadise ve Demet Akalın’ın kendi mekanınızda çıkarır mısınız?” sorusuna ise “Hayır” yanıtını verdi. “Benim onlarla yıldızım barışmadığı aşikar zaten.” cevabını verdi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.