Hande Ünsal: Annem Niran Ünsal’ı sormamaları hoşuma gidiyor

Pop müziğin genç ismi Hande Ünsal, yeni şarkısı “Nerdesin” ile Yasemin Şefik’in Best FM’de ki programına konuk oldu.

Genç şarkıcı aynı zamanda yazdığı şarkılarla da adından söz ettiriyor. “Annem Niran Ünsal’ı sormamaları hoşuma gidiyor. Beni hemen Hande Ünsal olarak kabul etmiş olmaları, ünlü çocuğu olarak değil de kendim ve şarkılarımla tanınmak gurur verici.” diye anlattı.

HIZLICA EVLENİP, HIZLICA BOŞANDIM!

Bugüne kadar çıkardığı şarkılar milyonlar tarafından dinlenen ve izlenen Hande Ünsal “Kendi şarkılarımı yapıyorum. Yazmaya da devam edeceğim.” Dedi.

BENİ DELİRTTİ BOŞANDIM!

Yasemin Şefik’in “Aşktan naber? Var mı biri?” sorusu üzerine “Ben 20 yaşında evlendim. Hızlıca… Serkan’la mutluydum. Ama beni delirtti… Ben de hızlıca boşandım. Sonra baktık ayrı olamıyoruz. Şimdi beraberiz, mutluyuz, beraber şarkılar yapıyoruz…” diyerek anlattı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.