Hande Fırat’tan Şahan Gökbakar’a: Keşke sen de atsaydın

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, Hürriyet Ankara Temsilcisi Hande Fırat’ın ev fiyatlarındaki artışın nedenini sorması üzerine “Ayılmanızı bekliyorum” cevabını vermişti. Polemiğe katılan Hande Fırat, Gökbakar’a “Gelen yorumları okuyorum. Keşke sen de atsaydın.” dedi.

Enflasyondaki yüksek artış özellikle büyükşehirlerde kiralık ve satılık ev fiyatlarını yukarı çekti. Konut krizinin nedenini Twitter kullanıcılarına soran Hürriyet Ankara Temsilcisi Hande Fırat ile ünlü komedyen Şahan Gökbakar arasında polemik yaşandı.

‘BEN DE ÇOK ŞAŞIRDIM!’

Hande Fırat, Twitter hesabından, “Ev fiyatları ve kiralar !!! Niye bu kadar yüksek ? Yanıtlarınızı bekliyorum” paylaşımı yaptı.

Fırat’ın paylaşımını alıntılayan Şahan Gökbakar ise espritüel bir dille, “Ben de çok şaşırdım gerçekten…Şaşkınım şu an! Neden bu kadar yüksek hakikatten? Yanıtları bekliyorum, ama nolur saçma sapan ekonomi berbat, Araplar ev alıyor, enflasyon yüzde 140 falan diye deli saçması şeyler yazmayın arkadaşlar! Neden yüksek ya deliriceeem?!? Ayılmanızı bekliyorum” ifadelerini kullandı.

blank

‘ÇIKAN SONUÇLARI MERAK EDERSEN…’

Hande Fırat ise Gökbakar’ın bu paylaşımı üzerine, programda gelen yanıtları okuduklarını belirterek, sosyal medya hesabından şu yanıtı verdi:

“Sevgili Şahan baya eski tanışıyoruz. Kaçırdıysan dün programda tartıştık. Gelen yorumları okuyorum. Keşke sen de atsaydın. Çıkan sonuçları merak edersen; hammadde yüksek, enflasyon yüksek, arz yetersiz, kriz dönemlerinde en yüksek artış konutta oluyor. Kiralara tüm bunların yanısıra uçan ev sahibi isteklerini de ekleyebilirsin.”

ŞAHAN GÖKBAKAR, HANDE FIRAT’A CEVABIYLA GÜNDEM OLDU! AYILMANIZI BEKLİYORUM!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.