Hande Fırat soracak Başbakan Binali Yıldırım cevaplayacak

2 Ağustos Salı günü Türkiye saati ile saat 21:00’de, Hande Fırat’ın sunacağı Başbakan Binali Yıldırım ile Gündem Özel programı ortak yayınla CNN TÜRK, Kanal D, TV2, Euro D, CNN TÜRK Radyo, Radyo D’de olacak.

15 Temmuz darbe girişimin ardından Türkiye nasıl bir normalleşme süreci yaşayacak?
FETÖ ile mücadelede hangi noktaya gelindi? Bundan sonra neler yapılacak?

TSK’daki yeni düzenlemeler ne zaman ve nasıl hayata geçirilecek? Hande Fırat soracak, Türkiye’nin çok özel gündemini, Başbakan Binali Yıldırım canlı yayında anlatacak.

gazetemag.com-hande firat

Reklam Gelirleri ‘15 Temmuz Dayanışma Kampanyası’na

Bu çok özel yayının reklam geliri, darbe girişiminde şehit ve gazi olan vatandaşların ailelerine destek amacıyla Başbakanlık’ın başlattığı “15 Temmuz Dayanışma Kampanyası” na bağışlanacaktır. İzleyicilerimiz de, tüm GSM operatörlerinden 1507 SMS numarasına “15 Temmuz” yazarak 5 TL bağışta bulunabilirler.

Başbakan Binali Yıldırım ile Gündem Özel 360 derece yayınlar ile CNN TÜRK’ te
Bu çok özel program Cnnturk ve Kanal D internet sitelerinden, CNN TÜRK’ün Twitter, Facebook, Youtube ve Instagram’daki sosyal medya hesaplarından canlı olarak yayınlanacak.

gazetemag.com-binali yildirim

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.