Hande Erçel’den yorgunluk tatili

Güzel oyuncu Hande Erçel, ”Aşk Laftan Anlamaz” dizisinin kadrosunda boy gösterecek.

Son dönemin başarılı ve güzel oyuncularından Hande Erçel, Haziran ayında izleyiciyle buluşması hedeflenen ve ”Bi Yapım” imzası taşıyan ”Aşk Laftan Anlamaz” dizisinin kadrosuna girdi. Hande Erçel, Aşk Laftan Anlamaz’ın Hayat’ı olarak izleyicinin karşısına çıkacak. Giresun’da doğan ve İstanbul’da iki kız arkadaşıyla birlikte yaşayan ‘Hayat’, bir tesadüfler silsilesiyle önce aradığı işi bulacak ardından da aşkı… Hayat’ın hayatı bir günde değişecek.

YENİ PROJE ÖNCESİ TAYLAND TATİLİ

Dizinin cast çalışmaları devam ederken, ilk imzayı atan Hande Erçel, önceki sezonun yorgunluğunu atmak ve yeni dizisi öncesi enerji toplamak için Tayland’a tatile gitti. Haziran ayında izleyiciyle buluşması planlanan dizinin çekimlerine Nisan ayının son haftasında başlanacak! ”Aşk Laftan Anlamaz” keyifli senaryosu ve oyuncu kadrosuyla bu yaza damga vuracak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.