Hande Erçel’den flaş açıklama! Ekranlara geri mi dönüyor?

Son olarak ‘Sen Çal Kapımı’ dizisiyle ekranlarda boy gösteren ünlü oyuncu Hande Erçel, sadece yer aldığı projelerle değil, aynı zamanda özel hayatıyla da dikkatleri üzerine çekiyor.

‘Sel Çal Kapımı’ dizisindeki partneri Kerem Bürsin ile yollarını dizi bitimiyle birlikte ayıran ve kısa süre sonra Kaan Yıldırım ile aşk yaşamaya başlayan Hande Erçel, magazin gündemine bomba gibi düştü. Ünlü oyuncu verdiği röportajla ekranlara göz kırptı. Ünlü oyuncu Hande Erçel ekranlara geri mü dönüyor? İşte ünlü oyuncunun o açıklaması!

Ünlü oyuncu Hande Erçel, yer aldığı projelerdeki başarılı performansının yanı sıra özel hayatıyla da magazinin ilgisini çekiyor. Önce Kerem Bürsin‘le, ardından da Kaan Yıldırım‘la aşk yaşayan Hande Erçel, son verdiği röportajla da yeniden gündeme geldi. Ünlü oyuncunun verdiği röportajda ne zaman ekranlara döneceği soruldu.

“HEYECANLANDIĞIM GÜZEL PROJELERİMİZ VAR…”

Ünlü oyuncu Erçel ise, “Heyecanlandığım güzel projelerimiz var ama açıklamak için biraz daha zaman var.” İfadelerini kullandı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.