Hande Erçel ve Kaan Yıldırım yakalandı! Sürpriz aşk böyle görüntülendi!

Sen Çal kapımı dizisinde başrolleri paylaşan ve dizi aşkları gerçek olan Hande Erçel ile Kerem Bürsin aşkı sürpriz bir şekilde ayrılıkla sonlanmıştı. Hande Erçel yeni aşka yelken açtı. Güzel oyuncu Hadise’den ayrılan oyuncu Kaan yıldırımla görüntülendi.

Kerem Bürsin’den ayrıldıktan sonra adı yüzü olduğu takı markasının sahibi Atasay Kamer’le anılan Hande Erçel iddiaları yalanlamıştı.

Güzel oyuncu, Hadise’yle geçen yaz ayrılan Kaan Yıldırım’la sevgili oldu. İkili Emirgan’daki bir mekanda sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendi.

Ardından aynı arabada görüntülenen Erçel ve Yıldırım köprü girişinde çevirmeye takıldı. Çiçeği burnunda aşıklar sorulara yanıt vermedi.

Kaan Yıldırım ile Hande Erçel daha önce beraber “Halka” dizisinde kamera karşısına geçmişti.

İlginç tesadüf

Öte yandan bu yakınlıkla ilgili bomba bir detay daha ortaya çıktı. Kaan Yıldırım’ın eski sevgilisi Hadise, şu günlerde Mehmet Dinçerler’le evlilik hazırlığı yapıyor.

Geçmişte ise Hande Erçel, Mehmet Dinçerler’le aşk yaşamıştı. Bu bağlantı ilginç bir tesadüfü de beraberinde getirdi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.