Hande Erçel, küfür eden sevgilisi Kerem Bürsin’e tepki gösterdi

Kerem Bürsin küfretti, Hande Erçel tepki gösterdi… Sosyal medyadan canlı yayın yapan Kerem Bürsin ve Hande Erçel, ağır bir sahne çektiklerini takipçileri ile paylaştı. Başarılı oyuncu bu anları küfrederek anlatırken, sevgilisi Hande Erçel, “Neden küfrediyorsun?” dedi ve tepki gösterdi. Erçel daha sonra takipçilerinden “Pardon” diyerek de özür diledi.

Başrolünü paylaştıkları diziyle beraber, birbirlerine çok yakıştırılan Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in dizi aşkı gerçek olmuştu. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Bürsin ve Erçel çifti, yaşadıkları anları sık sık çektikleri videolarla takipçileriyle paylaşıyorlar.

KEREM BÜRSİN KÜFRETTİ

Başarılı oyuncular yaptıkları canlı yayında ağır bir sahneden çıktılarını belirtti. “Sahneden çıkamadım” diyen Kerem Bürsin daha sonra küfretti.

SEVGİLİSİNE TEPKİ GÖSTERDİ

Kerem Bürsin’in ettiği küfürden sonra güzel oyuncu Hande Erçel, sevgilisine tepki gösterdi.

HANDE ERÇEL TAKİPÇİLERİNDEN ÖZÜR DİLEDİ

Sevgilisi Kerem Bürsin’e “Neden küfrediyorsun?” diyen Erçel, daha sonra takipçilerinden “Pardon” diyerek özür diledi.

KEREM BÜRSİN’İN İLK VUKUATI DEĞİL

Öte yandan başarılı oyuncu Kerem Bürsin daha önce de yaptıkları bazı yayınlarda küfretmişti. Sette yayınladıkları vir videoda da küfreden Bürsin, o sırada Hande Erçel’in de küfretmesini istemişti. O anlar magazin gündeminde uzun bir süre konuşulmuştu.

 

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.