YouTube / gazetemag tv

Hande Erçel, kilolarından kurtuldu

Murat Dalkılıç ile birlikteliğini geçtiğimiz günlerde sonlandıran Hande Erçel, gece gezmesinde objektiflere yakalandı.

Özel hayatındaki çalkantılar nedeniyle zor günler geçiren Hande Erçel, ablası Gamze Erçel ile birlikte gece gezmesinde objektiflere yakalandı.

FAZLA KİLOLARINDAN KURTULDU

Abla Erçel, kardeşinin fotoğrafını “My Babe” notuyla Instagram’da paylaştı. Fazla kiloları nedeniyle sık sık eleştirilen Hande Erçel’in zayıf hali dikkat çekti. Öte yandan haklarında sürekli “Ayrılıp barıştılar” şeklinde haberler çıkan oyuncu Hande Erçel ile Murat Dalkılıç geçen günlerde barıştığı iddia edildi.Ancak çift, bu mutluluklarını göz önünde yaşamamakta kararlı olduğu belirtildi. Bunun nedeni ise Hande Erçel’in annesinin sağlık durumu ve Hande Erçel için sosyal medyada yapılan yorumlar olduğu söylendi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.