Hande Erçel ile Maldivler’de tatil yapan Kerem Bürsin’den Serenay Sarıkaya hamlesi

Sezon finali yapan Sen Çal Kapımı dizisindeki rol arkadaşı ünlü oyuncu Hande Erçel ile Maldivler’de tatil yapan Kerem Bürsin’den Serenay Sarıkaya hamlesi geldi.

Ünlü oyuncu Kerem Bürsin ve Serenay Sarıkaya uzun süreli birlikteliklerini noktalamıştı. Bürsin’in adı daha sonra Sen Çal Kapımı dizisindeki rol arkadaşı ünlü oyuncu Hande Erçel ile aşk dedikodularını karışmıştı.

Hande Erçel ile Maldivler’de tatil yapan Kerem Bürsin, yıllar sonra Serenay Sarıkaya hamlesinde bulundu.

blank

Eski aşkı Serenay Sarıkaya ile 2016’da birlikte gittikleri tatilden çekilen bir kareye etiketleyen Bürsin, neredeyse 5 sene sonra ‘Serenay Sarıkaya’ etiketini kaldırdı.

İddialara göre; sevgilisinin isminin sürekli Sarıkaya ile anılmasından rahatsız olan Hande Erçel, yakışıklı oyuncuya resti çekti.

Kerem Bürsin de hiç düşünmeden fotoğraftaki etiketi kaldırıp eski aşkını tarihe gömdü.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.