gazetemag tv

Hande Erçel ile aşk yaşayan Murat Dalkılıç’tan itiraf “Artık çocuk istiyorum”

Çeşme’de sahne alan Murat Dalkılıç’tan itiraf geldi. Şarkıcı, “Artık çocuk istiyorum. Bütün arkadaşlarımın çocukları var benim yok. Onlara çok imreniyorum” dedi.

Geçtiğimiz aylarda ilişkilerine yeniden şans tanıyan Hande Erçel- Murat Dalkılıç çifti Çeşme’de tatil yaptı. Bir mekanda sahneye çıkan Dalkılıç’tan bomba bir itiraf geldi.

“Baba olmak istiyorum!”

Hande Erçel ile olan birlikteliklerine yeni bir boyut kazandırmak isteyen Dalkılıç, sahnede; “Artık çocuk istiyorum. Bütün arkadaşlarımın çocukları var benim yok. Onlara çok imreniyorum” dedi.

Evlenecekler mi?

Hande Erçel’le Murat Dalkılıç’ın yakın bir zamanda nikah masasına oturacağı yönünde iddialar bir süredir basında yer alıyordu. Ünlü çift ise kendisine yöneltilen bu tarz soruları “özel hayat konuşmuyoruz” diyerek cevapsız bırakıyordu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.